Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 06. 07. 2019 2019/07/19 Miroslav, před Hasičskou zbroj, O pohár města Miroslav, VII. kolo ZNL, asfalt ZN ZNL
2 20. 06. 2019 2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
3 15. 07. 2019 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
4 14. 07. 2019 2019/07/20 Šumvald, Šumvald OL HE
5 06. 07. 2019 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
6 07. 07. 2019 2019/07/19 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
7 07. 07. 2019 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
8 12. 07. 2019 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
9 14. 07. 2019 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
10 05. 07. 2019 2019/07/19 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B PR -
11 08. 07. 2019 2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy OP -
12 15. 07. 2019 2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
13 08. 07. 2019 2019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů TR -
14 08. 07. 2019 2019/07/20 Medlov, hasičský areál, X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka OL -
15 06. 07. 2019 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
16 09. 07. 2019 2019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
17 10. 07. 2019 2019/07/20 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka PV -
18 07. 07. 2019 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
19 21. 06. 2019 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
20 05. 07. 2019 2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice OL -
21 01. 07. 2019 2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
22 10. 07. 2019 2019/07/20 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
23 07. 07. 2019 2019/07/20 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B OP -
24 22. 06. 2019 2019/07/25 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
25 13. 07. 2019 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
26 27. 06. 2019 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
27 13. 07. 2019 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
28 13. 07. 2019 2019/07/26 Kobylí, hasičské hřiště, O pohár Kobylí, VII. kolo BHL BV BHL
29 15. 07. 2019 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
30 13. 07. 2019 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
31 09. 07. 2019 2019/07/26 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou PR -
32 13. 07. 2019 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
33 13. 07. 2019 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
34 14. 07. 2019 2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník PE PLPU
35 29. 06. 2019 2019/07/26 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
36 13. 07. 2019 2019/07/13 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce ZN -
37 21. 07. 2019 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
38 17. 07. 2019 2019/07/27 fot.hřiště TJ Hrubá Vrbka, O pohár Perspekty - soutež na 2B HO -
39 13. 06. 2019 2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce RK -
40 14. 07. 2019 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
41 14. 07. 2019 2019/07/26 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
42 15. 07. 2019 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
43 15. 07. 2019 2019/07/26 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
44 14. 07. 2019 2019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka GPHO+BHL+Dorost HO GPHO
45 27. 07. 2019 2019/07/27 Hovorany - fotbalové hřiště, Memoriál M. Zemčíka -Hovorany BHL+GPHO -M+Ž+dorost HO BHL
46 17. 07. 2019 2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B VS -
47 16. 06. 2019 2019/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
48 03. 07. 2019 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
49 29. 07. 2019 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
50 27. 07. 2019 2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B OL -
51 20. 07. 2019 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
52 22. 07. 2019 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
53 22. 07. 2019 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
54 14. 07. 2019 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
55 20. 07. 2019 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
56 21. 07. 2019 2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI PLPU
57 21. 07. 2019 2019/08/02 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
58 01. 07. 2019 2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany KM -
59 21. 07. 2019 2019/08/02 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru OP -
60 15. 06. 2019 2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,, UH -
61 16. 07. 2019 2019/08/03 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B KM -
62 28. 07. 2019 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
63 20. 07. 2019 2019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce GPHO + Bhl HO GPHO
64 21. 07. 2019 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
65 22. 07. 2019 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
66 22. 07. 2019 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
67 21. 07. 2019 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
68 14. 07. 2019 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
69 21. 07. 2019 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
70 27. 07. 2019 2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
71 13. 06. 2019 2019/08/10 Sendražice, 5. kolo PHL KO PLHL
72 27. 07. 2019 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
73 27. 07. 2019 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
74 05. 08. 2019 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
75 27. 07. 2019 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
76 28. 07. 2019 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
77 16. 07. 2019 2019/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž v PÚ, 2B OL -
78 04. 08. 2019 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
79 30. 05. 2019 2019/08/08 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN) ZN -
80 01. 07. 2019 2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B KM -
81 08. 07. 2019 2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
82 31. 07. 2019 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
83 28. 07. 2019 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
84 28. 07. 2019 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
85 27. 07. 2019 2019/08/10 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O pohár, X.kolo BHL BV BHL
86 28. 07. 2019 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
87 26. 07. 2019 2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B VS -
88 03. 08. 2019 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
89 12. 08. 2019 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
90 03. 08. 2019 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
91 01. 05. 2019 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
92 17. 07. 2019 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
93 12. 08. 2019 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
94 05. 08. 2019 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
95 05. 08. 2019 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
96 03. 08. 2019 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
97 03. 08. 2019 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
98 04. 08. 2019 2019/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
99 03. 08. 2019 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
100 03. 08. 2019 2019/08/17 Bílovice, O POHÁR SDH BÍLOVICE UH VCUH
101 25. 07. 2019 2019/08/16 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom TA -
102 07. 08. 2019 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
103 11. 08. 2019 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
104 08. 07. 2019 2019/08/16 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR VCPR
105 04. 08. 2019 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
106 05. 08. 2019 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
107 05. 08. 2019 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
108 12. 08. 2019 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
109 28. 07. 2019 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
110 11. 08. 2019 2019/08/24 Dolany, O pohár PT ŠHL
111 19. 08. 2019 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
112 01. 03. 2019 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
113 01. 07. 2019 2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov VS -
114 24. 07. 2019 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
115 10. 08. 2019 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
116 10. 08. 2019 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
117 11. 08. 2019 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
118 12. 08. 2019 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
119 10. 08. 2019 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
120 10. 08. 2019 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
121 16. 08. 2019 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
122 18. 08. 2019 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
123 14. 08. 2019 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
124 11. 08. 2019 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
125 12. 08. 2019 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
126 11. 08. 2019 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
127 16. 08. 2019 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
128 11. 08. 2019 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
129 12. 08. 2019 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
130 17. 08. 2019 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
131 31. 07. 2019 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
132 18. 08. 2019 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
133 26. 08. 2019 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
134 18. 08. 2019 2019/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
135 18. 08. 2019 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
136 23. 08. 2019 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
137 25. 08. 2019 2019/08/31 Plinkout, Plinkout OL HE
138 25. 08. 2019 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
139 17. 08. 2019 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
140 18. 08. 2019 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
141 26. 08. 2019 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
142 01. 07. 2019 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
143 23. 08. 2019 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
144 24. 08. 2019 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
145 25. 08. 2019 2019/09/07 Jáma, O pohár PT ŠHL
146 02. 09. 2019 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
147 07. 08. 2019 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
148 24. 08. 2019 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
149 25. 08. 2019 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
150 25. 08. 2019 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
151 01. 09. 2019 2019/09/07 Měrotín, Měrotín OL HE
152 26. 08. 2019 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
153 06. 07. 2019 2019/07/19 Hrušky-POZOR-předběž.náhr.term, O pohár - Hrušky - BV, VI.kolo BHL- náhradní BV BHL
154 18. 08. 2019 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
155 24. 08. 2019 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
156 24. 08. 2019 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
157 01. 09. 2019 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
158 25. 08. 2019 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
159 01. 09. 2019 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
160 25. 08. 2019 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
161 26. 08. 2019 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
162 25. 08. 2019 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
163 31. 05. 2019 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
164 12. 08. 2019 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
165 31. 08. 2019 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
166 09. 09. 2019 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
167 31. 08. 2019 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
168 31. 08. 2019 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
169 01. 09. 2019 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
170 09. 09. 2019 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
171 31. 08. 2019 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
172 14. 08. 2019 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
173 25. 08. 2019 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
174 31. 08. 2019 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
175 01. 09. 2019 2019/09/13 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
176 01. 09. 2019 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
177 31. 08. 2019 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
178 09. 09. 2019 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
179 08. 09. 2019 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
180 16. 09. 2019 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
181 15. 09. 2019 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
182 16. 09. 2019 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
183 14. 09. 2019 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
184 17. 03. 2019 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
185 22. 09. 2019 2019/09/28 Olešnice, Olešnice OL HE
186 23. 09. 2019 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Malé Hoštice, hřištěMuži Hrabůvka132019-07-20 00:14:20
2Podmoklicenerozlišeno Koberovy142019-07-19 23:17:25
3Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Hrabice152019-07-19 22:33:16
4Podmoklicenerozlišeno Olešnice422019-07-19 21:09:30
5Podmoklicenerozlišeno Veselá392019-07-19 21:04:43
6Letohrad - OrliceMuži Seč572019-07-19 20:52:45
7Letohrad - KunčiceMuži Seč532019-07-19 20:51:34
8Svésedlicenerozlišeno Suchonice372019-07-19 20:31:22
9ZDISLAVICE - Sokolská zahradanerozlišeno Nětčice82019-07-19 20:23:07
10ZDISLAVICE - Sokolská zahradanerozlišeno Nětčice42019-07-19 20:22:51
11ZDISLAVICE - Sokolská zahradanerozlišeno Zborovice52019-07-19 20:22:35
12Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Nětčice92019-07-19 20:21:12
13Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Nětčice42019-07-19 20:20:47
14RychlovMuži Mladcová112019-07-19 20:18:04
15Cvičiště KojatínMuži Budíkovice42019-07-19 20:14:23
16Strýčkovicenerozlišeno Strýčkovice42019-07-19 19:53:27
17Podmoklicenerozlišeno Velké Hamry92019-07-19 19:41:39
18Podmoklicenerozlišeno Těpeře502019-07-19 19:41:20
19Polkovice fotbalové hřištěŽeny Želeč132019-07-19 18:58:31
20Polkovice fotbalové hřištěMuži Želeč162019-07-19 18:58:02
21Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Němetice152019-07-19 18:45:50
22Prušánky has. areálnerozlišeno Lanžhot102019-07-19 18:06:50
23Prušánky has. areálnerozlišeno Lanžhot32019-07-19 18:06:23
24Cvičiště KojatínŽeny Čechtín52019-07-19 17:35:07
25PravčiceŽeny Hlinsko82019-07-19 17:28:35
26RoštěníŽeny Hlinsko132019-07-19 17:26:46
27ČernoviceMuži Chrastavec202019-07-19 17:11:40
28RoštěníMuži Podhradní Lhota242019-07-19 16:08:48
29Malé Hoštice, hřištěŽeny Markvartovice22019-07-19 15:36:29
30MeziříčkoŽeny Velké Meziříčí32019-07-19 13:06:49
31Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Zdounky82019-07-19 12:44:52
32Krchlebynerozlišeno Hradec262019-07-19 12:12:12
33Janovice (2B)nerozlišeno Bernartice312019-07-19 11:39:51
34Zátor (2B)nerozlišeno Milostovice232019-07-19 10:48:59
35Poruba, Hřiště u KDnerozlišeno Bělotín212019-07-19 10:12:28
36Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Kožušany182019-07-19 10:08:49
37Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Kožušany162019-07-19 10:07:34
38Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Žernovník102019-07-19 10:05:01
39Radostín nad OslavouŽeny Benetice22019-07-19 10:00:05
40MeziříčkoŽeny Benetice22019-07-19 09:58:30
41Hovorany - fotba. hřištěMuži Moutnice152019-07-19 09:54:18
42Kobylí, hasičské hřištěMuži Moutnice132019-07-19 09:53:54
43Kamenice nad LipouMuži Sedlatice122019-07-19 09:48:53
44Kamenice nad LipouMuži Sedlatice72019-07-19 09:48:41
45Halže, hřištěnerozlišeno Černošín102019-07-19 09:06:38
46ČernoviceMuži Čikov402019-07-19 09:01:04
47PravčiceŽeny Opatovice152019-07-19 06:36:23
48PravčiceMuži Opatovice252019-07-19 06:35:52
49Vidče u hasičárnynerozlišeno Velké Karlovice152019-07-19 05:39:13
50Polkovice fotbalové hřištěŽeny Pustiměř122019-07-18 23:01:32
51Polkovice fotbalové hřištěMuži Pustiměř152019-07-18 23:00:16
52Vracov - fotba. hřištěŽeny Mistřín42019-07-18 22:51:01
53KučerovŽeny Pustiměř42019-07-18 22:50:01
54Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Podolí12019-07-18 21:50:09
55Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Podolí142019-07-18 21:50:09
56StříbřecMuži Stříbřec92019-07-18 21:39:32
57Janovice (2B)nerozlišeno Janovice302019-07-18 21:38:43
58fot.hřiště TJ Hrubá Vrbkanerozlišeno Velká nad Veličkou32019-07-18 21:25:07
59Hovorany - fotba. hřištěMuži Jezeřany-Maršovice122019-07-18 21:22:50
60fot.hřiště TJ Hrubá Vrbkanerozlišeno Lipov52019-07-18 21:14:49
61fot.hřiště TJ Hrubá Vrbkanerozlišeno Skalica62019-07-18 20:48:14
62Vracov - fotba. hřištěŽeny Křenovice32019-07-18 20:41:29
63ČernoviceMuži Bořitov242019-07-18 19:59:42
64ČernoviceMuži Bořitov192019-07-18 19:59:13
65ČernoviceŽeny Bořitov122019-07-18 19:59:03
66Poruba, Hřiště u KDnerozlišeno Hrabůvka102019-07-18 19:00:17
67Hustopeče nad Bečvou - hřištěŽeny Střítež nad Ludinou82019-07-18 18:40:03
68Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Juřinka182019-07-18 18:36:31
69Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Juřinka132019-07-18 18:36:11
70PravčiceŽeny Střítež nad Ludinou132019-07-18 18:36:02
71Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Loučka92019-07-18 18:11:58
72Svésedlicenerozlišeno Vojnice362019-07-18 17:06:36
73Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Hradec142019-07-18 16:48:33
74Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Loukov112019-07-18 16:46:30
75Janovice (2B)nerozlišeno Lipová-lázně262019-07-18 16:46:12
76Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Lešná62019-07-18 16:25:27
77Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Šebkovice192019-07-18 16:21:41
78Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Podhradní Lhota122019-07-18 16:15:05
79Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Šebkovice252019-07-18 16:12:20
80Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Šebkovice222019-07-18 16:11:18
81Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Jarcová82019-07-18 16:01:40
82Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Ratiboř52019-07-18 16:00:07
83Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Jarcová22019-07-18 15:59:38
84Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Podhradní Lhota72019-07-18 15:57:20
85Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Velká Lhota32019-07-18 15:53:57
86Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Velká Lhota102019-07-18 15:53:35
87Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Hoštice22019-07-18 14:51:53
88Hovorany - fotba. hřištěMuži Čeložnice112019-07-18 13:42:56
89Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Holýšov132019-07-18 12:02:36
90PravčiceMuži Vítonice402019-07-18 11:48:59
91RoštěníMuži Vítonice402019-07-18 11:48:03
92Medlov, hasičský areálnerozlišeno Břidličná302019-07-18 10:40:38
93Kobylí, hasičské hřištěMuži Čeložnice122019-07-18 10:27:56
94Zámecký areál Tršicenerozlišeno Dětkovice192019-07-18 10:27:27
95Zámecký areál Tršicenerozlišeno Dětkovice152019-07-18 10:27:09
96Hřistě KostelanyŽeny Dětkovice52019-07-18 10:24:00
97Hřistě KostelanyMuži Dětkovice52019-07-18 10:23:11
98RychlovŽeny Dětkovice52019-07-18 10:21:02
99RychlovMuži Dětkovice42019-07-18 10:20:49
100Malé Hoštice, hřištěMuži Neplachovice92019-07-18 09:58:09
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání