Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | http://www.sdhstlsport-ml.estranky.cz/ |
Kdy: | 24. 01. 2015 08:00 |
Kontakt: | Nováková Aranka, Aleš Filipčík |
Telefon: | 721413100 |
Okres: | Brno-město |
Kraj: | Jihomoravský |
Zadal: | Aranka Nováková |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kyjovice 1 | OP | 53,21 | 55,20 | 53,21 | |
2. | Raškovice | FM | 54,97 | 57,49 | 54,97 | |
3. | Malé Hoštice 2 | OP | 55,92 | 55,92 | 58,38 | |
4. | - 1 Krásná Mohelnice | - | 57,59 | 62,02 | 57,59 | |
5. | Kyjovice 2 | OP | 61,18 | 65,05 | 61,18 | |
6. | - Veverská Bitýška | - | 61,67 | 61,67 | 62,73 | |
7. | - Havířov – město | - | 62,62 | DSQ | 62,62 | |
8. | Vladislav 1 | TR | 62,82 | 62,82 | DSQ | |
9. | Staré Heřminovy | BR | 63,35 | 63,35 | 67,64 | |
10. | - 2 Krásná Mohelnice | - | 64,15 | DSQ | 64,15 | |
11. | Vladislav 2 | TR | 67,35 | 67,35 | DSQ | |
12. | Malé Hoštice 1 | OP | 67,64 | 70,54 | 67,64 | |
13. | Ponětovice | BO | 70,20 | 70,20 | 74,04 | |
14. | - Staré Heřminovy – Raškovice | - | 70,33 | 70,80 | 70,33 | |
15. | Rosice | BO | 79,92 | 79,92 | 89,37 | |
16. | - Trusovice | - | DSQ | DSQ | DSQ |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | - Trusovice | - | 64,96 | 65,32 | 64,96 | |
2. | Raškovice | FM | 68,28 | 68,28 | DSQ | |
3. | Staré Heřminovy | BR | 70,19 | 70,19 | 73,24 | |
4. | Rosice 1 | BO | 70,57 | 70,57 | 73,88 | |
5. | Malé Hoštice | OP | 70,92 | 71,17 | 70,92 | |
6. | Vladislav | TR | 73,88 | DSQ | 73,88 | |
7. | - Starý Lískovec – SPORT | - | 83,36 | DSQ | 83,36 | |
8. | Rosice 2 | BO | 90,05 | 90,05 | 90,18 | |
9. | Ostrožská Lhota 2 | UH | 92,21 | 92,21 | DSQ | |
10. | Ponětovice | BO | 93,80 | 93,80 | DSQ | |
11. | Příbram na Moravě | BO | 111,82 | DSQ | 111,82 | |
12. | Ostrožská Lhota 1 | UH | 115,32 | 147,88 | 115,32 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bosonohy 3 | BM | 55,65 | 55,65 | 56,81 | |
2. | Velké Hoštice 2 | OP | 58,08 | 58,51 | 58,08 | |
3. | Hroznová Lhota 2 | HO | 58,30 | 58,30 | 59,97 | |
4. | Bosonohy 2 | BM | 58,36 | 70,93 | 58,36 | |
5. | Hroznová Lhota 1 | HO | 59,62 | 62,93 | 59,62 | |
6. | - 1 Rašmíny | - | 59,96 | 61,01 | 59,96 | |
7. | Velké Hoštice 3 | OP | 60,67 | 60,67 | DSQ | |
8. | Ruda | ZR | 60,69 | 60,69 | DSQ | |
9. | Raškovice 2 | FM | 62,82 | 62,82 | 63,95 | |
10. | Dukovany 3 | TR | 69,56 | 71,32 | 69,56 | |
11. | - 2 Zlín – Louky | - | 71,10 | 71,10 | 71,82 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | - Havířov město | - | 47,82 | 47,82 | DSQ | |
2. | - 1 Krásná Mohelnice | - | 51,21 | 52,99 | 51,21 | |
3. | Velké Hoštice 1 | OP | 53,16 | 53,16 | DSQ | |
4. | - 2 Rašmíny | - | 55,94 | 55,94 | 61,68 | |
5. | Bosonohy 1 | BM | 57,12 | 57,12 | 59,44 | |
6. | Příbram na Moravě 1 | BO | 61,37 | 61,37 | 64,17 | |
7. | - Bítýška – Drnholec | - | 61,79 | 61,95 | 61,79 | |
8. | Dukovany 4 | TR | 70,35 | 73,61 | 70,35 | |
9. | Dukovany 1 | TR | DSQ | DSQ | DSQ | |
10. | Příbram na Moravě 2 | BO | DSQ | DSQ | DSQ |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
2. | Raškovice | FM | 96,73 | DSQ | 96,73 | |
3. | - 1 Starý Lískovec – SPORT | - | 103,28 | 103,28 | 103,63 | |
4. | - Mix | - | 119,48 | 129,32 | 119,48 | |
5. | Kobylnice 2 | BO | 120,78 | 133,30 | 120,78 | |
6. | Kobylnice 1 | BO | 122,16 | 122,16 | 134,46 | |
7. | Ostrožská Lhota | UH | 130,35 | 137,34 | 130,35 | |
8. | - 2 Starý Lískovec – SPORT | - | 143,11 | 149,13 | 143,11 |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice 1 | FM | 55,49 | 55,49 | 58,74 | |
2. | Bosonohy 4 | BM | 56,78 | 56,78 | 58,73 | |
3. | - Tvarožná – St.Lískovec-SPORT | - | 57,09 | 57,09 | 69,16 | |
4. | - 2 Krásná Mohelnice | - | 60,89 | 65,74 | 60,89 | |
5. | Veverská Bítýška | BO | 61,14 | 61,14 | 66,37 | |
6. | - Trusovice | - | 61,99 | DSQ | 61,99 | |
7. | - 1 Zlín – Louky | - | 68,20 | 68,20 | 71,82 | |
8. | Dukovany 2 | TR | 68,40 | DSQ | 68,40 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Výčapy | TR | - | - | 18,20 | 2000/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Rychlov | KM | - | - | 19,29 | 2000/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Opatovice | PR | - | - | 19,89 | 2000/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Radíkov | PR | - | - | 20,61 | 2000/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Mistřice | UH | - | - | 21,62 | 1999/05/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Opatovice | PR | - | - | 21,78 | 1999/05/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Hostišová | ZL | - | - | 22,35 | 2000/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Rychlov | KM | - | - | 23,60 | 1999/05/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Velké Meziříčí | ZR | - | - | 25,17 | 2000/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Čeložnice | HO | - | - | 29,43 | 2000/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Výčapy | TR | - | - | 31,06 | 1999/05/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Radíkov | PR | - | - | 31,99 | 1999/05/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Moravská Chrastová | SY | - | - | 32,40 | 1999/05/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Bělotín | PR | - | - | 34,41 | 2000/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Hostišová | ZL | - | - | NP | 1999/05/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Mistřice | UH | - | - | NP | 2000/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Moravská Chrastová | SY | - | - | NP | 2000/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10961625 Kód: a10961625 |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
1999/05/29 | Starý Lískovec, BM, O pohár starosty Starého Lískovce | |
2000/05/27 | Starý Lískovec, BM, O pohár starosty Starého Lískovce | |
2013/05/08 | Brno, vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž od 1 - 9 let - 60m s překážkami | |
2014/05/08 | Brno - vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž | |
2015/01/24 | Brno, Kampus, Štafeta 4x 60 m | |
2016/05/08 | Brno,vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž | |
2020/07/18 | Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“ | |
2020/07/19 | Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem | |
2023/01/14 | Sportovní hala Svitávka, Štafeta 4x 60 m | |
2023/05/27 | Přísnotice, OTEVRENE MISTROVSTVÍ JIZNI MORAVY | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře