Liga: | Chodská liga |
Stránky pořadatele: | https://www.oshdo.cz/odborna-rada-mladeze/souteze-akce/2024 |
Kdy: | 20. 04. 2024 08:00 |
Kontakt: | OORM Domažlice |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Aneta Královcová |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost obecne
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče Barbora Loritzová | DO | 60,00 | 63,34 | 60,00 | |
2. | Milavče Klára Baláková | DO | 66,17 | 76,36 | 66,17 | |
3. | Chodská Lhota Tereza Kureková | DO | 68,90 | 68,90 | 69,54 | |
4. | Klenčí pod Čerchovem Agáta Skalová | DO | 83,78 | 84,07 | 83,78 | |
5. | Klenčí pod Čerchovem Kristýna Cimbolincová | DO | 94,10 | 107,31 | 94,10 | |
6. | Petrovice Lenka Svobodová | DO | 97,27 | 106,86 | 97,27 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost obecne
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče Adam Vaněk | DO | 53,87 | 53,87 | 54,84 | |
2. | Hluboká Pavel Kaiser | DO | 61,37 | 96,62 | 61,37 | |
3. | Pocinovice Lukáš Nejedlý | DO | 61,76 | 124,95 | 617,66 | |
4. | Milavče Šimon Pelnář | DO | 62,28 | 95,54 | 62,28 | |
5. | Milavče Filip Janda | DO | 64,08 | 65,32 | 64,08 | |
6. | Pocinovice Aleš Bláha | DO | 66,64 | 73,70 | 66,64 | |
7. | Hluboká Jiří Husník | DO | 78,10 | 119,56 | 78,10 | |
8. | Horšovský Týn Filip Janča | DO | 89,39 | 133,16 | 89,39 | |
9. | Milavče Jan Zíka | DO | 103,14 | 107,45 | 103,14 | |
10. | Petrovice Dominik Juhás | DO | 110,53 | 185,79 | 110,53 | |
11. | Petrovice Dominik Hruška | DO | 121,83 | 224,67 | 121,83 | |
12. | Petrovice Jan Mach | DO | 124,76 | 126,76 | 124,79 |
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost obecne
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodská Lhota Martin Sika | DO | 51,15 | 51,15 | 51,92 | |
2. | Chodská Lhota Jan Husník | DO | 56,63 | 76,57 | 56,63 | |
3. | Petrovice Jan Barborka | DO | 66,07 | 90,00 | 66,07 | |
4. | Hluboká Ondřej Drahoňovský | DO | 68,95 | 87,74 | 68,95 | |
5. | Hluboká Jan Kullač | DO | 69,61 | 80,61 | 69,61 | |
6. | Klenčí pod Čerchovem Jiří Řezníček | DO | 97,48 | 107,90 | 97,48 | |
7. | Petrovice Michal Podestát | DO | 101,37 | 104,73 | 101,37 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře