Liga: | Táborská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 19. 06. 2021 13:00 |
Kontakt: | Klára Pacltová |
Telefon: | 721 650 632 |
Okres: | Tábor |
Kraj: | Jihočeský |
Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Budeč | JH | 16,46 | 16,46 | 16,32 | |
2. | Zdislavice | BN | 16,56 | 16,40 | 16,56 | |
3. | Drahňovice | BN | 16,63 | 16,63 | 16,27 | |
4. | Sloup | PZ | 16,79 | 16,48 | 16,79 | |
5. | Žďár | JH | 16,92 | 16,92 | 16,88 | |
6. | Skrýchov u Malšic | TA | 17,01 | 17,01 | 16,89 | |
7. | Tomice | BN | 17,47 | 17,16 | 17,47 | |
8. | Jaronice | CB | 17,63 | 17,63 | 17,51 | |
9. | Krotějov Sport | TA | 17,95 | 17,95 | 16,23 | |
10. | Nová Ves u Chýnova | TA | 18,03 | 17,44 | 18,03 | |
11. | Daměnice | BN | 18,15 | 17,12 | 18,15 | |
12. | Strmilov | JH | 18,30 | 18,30 | 18,12 | |
13. | Chotěmice | TA | 18,32 | 18,32 | 17,00 | |
14. | Dobronice u Chýnova | TA | 18,63 | 18,63 | 17,48 | |
15. | Rybova Lhota | TA | 19,10 | 18,63 | 19,10 | |
16. | Svaté Pole | PB | 19,25 | 19,25 | 18,12 | |
17. | Tučapy | TA | 19,49 | 19,19 | 19,49 | |
18. | Choustník | TA | 20,08 | 20,08 | 19,34 | |
19. | Slapy | TA | 21,21 | 21,19 | 21,21 | |
20. | Markvarec | JH | NP | NP | NP | |
20. | Malovice | BN | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sloup | PZ | 17,81 | 17,81 | 17,45 | |
2. | Martinice Tomice | BN | 18,24 | 17,87 | 18,24 | |
3. | Zdešov | JH | 18,46 | 17,64 | 18,46 | |
4. | Šebířov | TA | 18,73 | 18,73 | 18,16 | |
5. | Zhoř u Tábora | TA | 18,88 | 18,24 | 18,88 | |
6. | Choustník | TA | 19,98 | 19,98 | 19,96 | |
7. | Ratměřice | BN | 20,19 | 20,19 | 20,02 | |
8. | Slapy | TA | 20,22 | 20,22 | 17,76 | |
9. | Nová Včelnice | JH | 22,48 | 22,48 | 13,68 | |
10. | Chlum | BN | 25,89 | 25,46 | 25,89 | |
11. | Chářovice | BN | 34,66 | 34,66 | 18,00 | |
12. | Oltyně | TA | NP | NP | NP | |
12. | Malovice | BN | NP | NP | NP | |
12. | Chrbonín | TA | NP | NP | NP |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tučapy | TA | 16,94 | 16,91 | 16,94 | |
2. | Chrbonín | TA | 18,47 | 18,33 | 18,47 | |
3. | Chotěmice | TA | 19,82 | 19,06 | 19,82 | |
4. | Svaté Pole | PB | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahorčice | ST | 15,99 | 15,76 | 15,99 | 2018/06/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Chářovice Špona | BN | 16,43 | 16,29 | 16,43 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Žernovice | PT | 16,26 | 16,46 | 16,46 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Budeč | JH | 16,46 | 16,32 | 16,46 | 2021/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Šipoun | PT | 16,49 | 16,39 | 16,49 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Zdislavice | BN | 16,40 | 16,56 | 16,56 | 2021/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Chotěmice | TA | 16,19 | 16,58 | 16,58 | 2018/06/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Český Rudolec | JH | 16,22 | 16,63 | 16,63 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Drahňovice | BN | 16,63 | 16,27 | 16,63 | 2021/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Chotěmice | TA | - | - | 16,68 | 2014/07/12 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Bohdalín | PE | 16,69 | 16,47 | 16,69 | 2017/06/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Sloup | PZ | 16,48 | 16,79 | 16,79 | 2021/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Bohdalín | PE | 16,89 | 16,65 | 16,89 | 2018/06/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Žďár | JH | 16,92 | 16,88 | 16,92 | 2021/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Kamenice nad Lipou | PE | 16,98 | 16,64 | 16,98 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Chotěmice | TA | 17,00 | 16,75 | 17,00 | 2016/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Skrýchov u Malšic | TA | 17,01 | 16,89 | 17,01 | 2021/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Vesce | TA | - | - | 17,03 | 2014/07/12 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Žďár | JH | - | - | 17,03 | 2014/07/12 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Slapy | TA | - | - | 17,04 | 2014/07/12 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Skrýchov u Malšic | TA | 16,77 | 17,05 | 17,05 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Český Rudolec | JH | 16,74 | 17,06 | 17,06 | 2017/06/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Jankov | BN | 16,75 | 17,09 | 17,09 | 2012/06/23 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Žďár | JH | 17,10 | 16,34 | 17,10 | 2017/06/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Chotěmice | TA | 17,04 | 17,12 | 17,12 | 2012/06/23 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Dolní Němčice | JH | 16,90 | 17,14 | 17,14 | 2018/06/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Holašovice | CB | - | - | 17,14 | 2014/07/12 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Chotěmice | TA | 17,18 | 17,05 | 17,18 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Bohdalín | PE | 17,20 | 16,55 | 17,20 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Kamenice nad Lipou | PE | 17,26 | 17,18 | 17,26 | 2018/06/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2010/06/26 | Chrbonín, TA, | |
2011/06/25 | Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA | |
2012/06/23 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
2013/06/15 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
2014/07/12 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
2015/06/13 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
2016/06/25 | Chrbonín, O pohár | |
2017/06/24 | Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA | |
2018/06/30 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
2019/06/29 | Chrbonín, Memoriál Michala Velíška | |
2021/06/19 | Chrbonín, Memoriál MIchala Velíška | |
2023/06/10 | Hasičské hřiště Chrbonín, Pohárová soutěž - XVI. Memoriál Michala Velíška | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře